O firmě FLOCK 3D

O firmě FLOCK 3D

Technologie FLOCK – provádíme povrchovou úpravu předmětů různých tvarů plošným flockováním.

Naše firma se zabývá povrchovou úpravou předmětů technologií flocku. Flockování [flokování] vytváří na upravovaných plochách souvislou vrstvu jemných vláken. Povrch flocku je na pohled i na dotek hebký, sametový a používá se jako imitace semiše.

Technologie FLOCK

S touto technologií povrchové úpravy máme dlouholeté zkušenosti, flockování se věnujeme od roku 2001. První zkušenosti s použitím flocku jsme získávali při auto tunningu. Flockování palubních desek, dveří a dalších prvků interiéru auta se, mimo jiné, věnujeme i v současnosti.

Flockujeme libovolné předměty různých velikosti od malých až po délku 3m. Textilní střiž lze technologií flock nanášet na jakýkoliv materiál – kov, plast, guma, dřevo, papír, sklo,laminát, sádrokarton, polystyren, molitan, textilie aj.

Pracujeme pouze s kvalitními materiály, polyamidovými a viskózovými střižemi od certifikovaného dodavatele, společnosti UNO Janeba.

Používáme zařízení na plošné i prostorové nanášení střiže, využíváme technologii flock 3D (komorová flokáž) umožňující nanášení střiže na povrch předmětu ze všech stran zároveň.

Klademe velký důraz na kvalitu naší práce. Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně, přijímáme sériové i kusové objednávky. Našimi zákazníky jsou výrobní firmy i soukromé osoby. Věnujeme se zvláště jednorázovým kusovým zakázkám a malosériové výrobě, v některých případech však lze realizovat také větší série.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!