Flockování

Provádíme povrchovou úpravu předmětů různých tvarů plošným flockováním a technologií flock 3D – komorová flokáž.

Automobilový průmysl - Flockování interiéru auta – auto tunning. Flockujeme palubní desky, výplně dveří, polstrování a další vybavení auta. Flock pro technické součástky.

Automobilový průmysl

Flockování interiéru auta – auto tunning. Flockujeme palubní desky, výplně dveří, polstrování a další vybavení auta. Flock pro technické součástky.

Technické součásti - Tlumící, protiskluzné a izolační vlastnosti technologie flock umožňují použít flockování k výrobě součástek různých zařízení, strojů a vybavení.

Technické součásti

Tlumící, protiskluzné a izolační vlastnosti technologie flock umožňují použít flockování k výrobě součástek různých zařízení, strojů a vybavení.

Stavebnictví - Úprava povrchů flockováním se často využívá ve stavebnictví. Na plochách upravených technologií flock nedochází ke kondenzaci vody, povrch má také dobré tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

Stavebnictví

Úprava povrchů flockováním se často využívá ve stavebnictví. Na plochách upravených technologií flock nedochází ke kondenzaci vody, povrch má také dobré tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

Obalový průmysl - Atraktivní povrch flocku nabízí široké možnosti využití v obalovém průmyslu. Flockovou střiž lze nanést na jakýkoliv povrch a dodat mu luxusní, sametově hebký vzhled.

Obalový průmysl

Atraktivní povrch flocku nabízí široké možnosti využití v obalovém průmyslu. Flockovou střiž lze nanést na jakýkoliv povrch a dodat mu luxusní, sametově hebký vzhled.

Textilní průmysl

Povrchová úprava technologií flock umožňuje věrohodně napodobit vzhled přírodních materiálů. Flocková střiž se díky svým vlastnostem používá také k výrobě technických tkanin.

Obuvnický a kožedělný průmysl

Technologie úpravy povrchů flokáží, nanášením jemných vláken imitujících vzhledem semiš, nabízí široké využití v obuvnickém průmyslu a kožedělné výrobě, kde lze flockovaným povrchem nahradit dražší přírodní materiál.

Brašnářská a pouzdrařská výroba - Flock se v brašnářské a pouzdrařské výrobě využívá k vnitřní úpravě pouzder, obalů a brašen. Měkký sametový povrch flocku tlumí otřesy a chrání obsah pouzder před odřením.

Brašnářská a pouzdrařská výroba

Flock se v brašnářské a pouzdrařské výrobě využívá k vnitřní úpravě pouzder, obalů a brašen. Měkký sametový povrch flocku tlumí otřesy a chrání obsah pouzder před odřením.

Bytové doplňky, design - Flock má jako moderní a praktický materiál nezastupitelné místo také ve výrobě bytových doplňků a v interiérovém designu.

Bytové doplňky, design

Flock má jako moderní a praktický materiál nezastupitelné místo také ve výrobě bytových doplňků a v interiérovém designu.

Dekorace, reklamní a aranžérské potřeby - Hebká vlákna flocku dodávají povrchu velmi dekorativní a reprezentační vzhled.

Dekorace, reklamní a aranžérské potřeby

Hebká vlákna flocku dodávají povrchu velmi dekorativní a reprezentační vzhled.

Zpracování papíru, kancelářské potřeby, hračky

V papírnickém a hračkářském průmyslu představuje flock atraktivní, technologicky jednoduchý a ekonomický způsob povrchové úpravy.